Top 10 Senior Individuals for Identification

 senior identification individual

1st - Madison Goodlett (Spencer Co.)
2nd - Casey Montgomery (Spencer Co.)
3rd - Katrin Wilson (Anderson Co.)
4th - Logan Mattingly (Calloway Co.)
5th - Elise Gunderson (Ohio Co.)
6th - William Leslie (Webster Co.)
7th - Logan Light (Spencer Co.)
8th - David Tidei (Anderson Co.)
9th - Laurn Riley (Cumberland Co.)
10th - Rachel Young (Shelby Co.)


High Senior Team for Identification

senior identification team

Spencer County (Logan Light, Casey Montgomery, Jenna Thompson, Madison Godlett)


Top 10 Senior Individuals for Evaluation

senior evaluation individual

1st - Katrin Wilson (Anderson Co.)
2nd - Madison Goodlett (Spencer Co.)
3rd - Elise Gunderson (Ohio Co.)
4th - Casey Montgomery (Spencer Co.)
5th - Johnny Johnson (Perry Co.)
6th - David Tidei (Anderson Co.)
7th - Sophia Sargent (Christian Co.)
8th - Noah Dunning (Spencer Co.)
9th - Adele Schultz (Spencer Co.)
10th - Laurn Riley (Cumberland Co.)


High Senior Team for Evaluation

 senior evaluation team

Ohio County (Anna Gunderson, Audrey Gunderson, Elise Gunderson)


Top 10 Senior Individuals for Quality Assurance and Quiz

senior quality assurance and quiz individual

1st - Rachel Young (Shelby Co.)
2nd - David Tidei (Anderson Co.)
3rd - MacKenzie Martin (Shelby Co.)
4th - Madison Godlett (Spencer Co.)
5th - Elise Gunderson (Ohio Co.)
6th - William Leslie (Webster Co.)
7th - Mathew Rogers (Taylor Co.)
8th - Ian Marsh (Robertson Co.)
9th - Casey Montgomery (Spencer Co.)
10th - Adele Schultz (Spencer Co.)


High Senior Team for Quality Assurance and Quiz

senior quality assurance and quiz team

Shelby County (MacKenzie Martin, Rachel Young, Valerie Wright)


Top 10 Senior Individuals Overall

senior overall individual

1st - Madison Goodlett (Spencer Co.)
2nd - Casey Montgomery (Spencer Co.)
3rd - Elise Gunderson (Ohio Co.)
4th - Katrin Wilson (Anderson Co.)
5th - David Tidei (Anderson Co.)
6th - William Leslie (Webster Co.)
7th - Logan Mattingly (Calloway Co.)
8th - Rachel Young (Shelby Co.)
9th - Laurn Riley (Cumberland Co.)
10th - Adele Schultz (Spencer Co.)


High Senior Team Overall

senior overall team

Spencer County (Logan Light, Madison Goodlet, Jenna Thompson, Casey Montgomery)